• anub
  • banner if
  • arthas

Vaše povinnosti, vaša pohoda..

Zdravím členov guildy, chcel by som vám pripomenúť pár zásad, pravidiel a vlastne všetkého, čo len vytvorí a udrží dobrú atmosféru v guilde.

SPRÁVANIE:

správajte sa k ostatným tak, ako chcete, aby sa správali k vám. Budťe k sebe slušní, buďte slušní na verejnosti. Väčšina z vás je už dospelá, tak sa podľa toho správajte. Nehádajte sa pre zbytočnosti, neurážajte sa medzi sebou a nešírte klebety, o ktorých viete v skutočnosti prd. Za konfkliktné správanie bude kick - rozpory a hádky nepotrebujeme, bolo ich už až až.

Vzájomne si pomáhajte, nepredávajte medzi sebou zbytočnosti len aby ste si zarobili na opravu (existuje milión spôsobov zarobenia goldov, 1.000goldov za deň neni problém zarobiť).

Vašou povinnosťou je aj sledovať Guild Message of the Day (GMOTD), a to pri každom lognutí do hry !

LOOT:

nestarajte sa do roboty Guild Mastra, Raid Leadra a Master Lootra. Kto sa bude miešať do roboty Master Lootra a whispovať mu hlášky typu "omg prečo on, omg on vôbec netankuje", bude potrestaný. Klesáte tým v očiach ML - v 99% to býva GuM. Ak hráte wow len preto, aby ste mali ten najlepší equip a hneď, radšej rovno tú guildu leavnite. Guilda je o súdržnosti, o pomoci, preto vás výzývam - NEHĽADTE LEN NA SEBA ! Myslite na to, že väčšina toho equipu, čo na sebe nosíte, je práve z GR. Vašou povinnosťou je pri loote klikať pravdivo. Ak ste v raide za alta, klikáte alt / alt offspec, ak za maina tak mainspec / minor upgrade / offspec. Kto toto nebude dodržiavať, tiež bude potrestaný. ML nemá čas hodinu prešetrovať každého, čo ma vypísané v note. Je to len vaša starosť, aby ste mali vyplnené note s vašim mainspecom/offspecom, popr. profkami.

RAID:

vašou povinnosťou je chodiť na TOP raid (aktuálne TOC 25 HC a TOC 10 HC) s opraveným equipom, flaškami/elixírom a scrollom. Toto sa začne sledovať a trestať tým, že vás nahradí niekto, kto je na raid pripravený. Máte tú vyhodu, že fľašky za vás farmia officeri ! Ak fľašky nebudú, existuje aukcia/obchod. Neurážajte sa za to, že ste neboli v raide. Berte to ako motiváciu zlepšiť sa. Guilda dáva všetky raidy minimálne 3x ! A to aj TOC 25 HC!

TS:

Takisto je vašou povinnosťou po invite do raidu okamžite zapnúť TS, a to bez výzvy RL ! Je zákázané používať "Mute speakers". Na TS je počas lootu každý ticho, hovorí LEN LOOT MASTER a ten, koho vyzve - kto nemá mikrák, holt smola - v tescu za 50kč (2€) sa dá kupiť. Nechceme sa tam prekrikovať a strácať čas. Hlášky po zabití bossa typu "máte niekto dmg meter?" "jaký mam dps" sa budú riešiť upozornením, neskôr trestom. Takisto máte tú možnosť, že guilda používa súkromné TS, ktoré je zaplatené a môžte ho využívať nielen počas raidov, ale aj na pokec, popr. poradu s inými clenmi guildy.

GB:

toto je to, čo mňa v poslednom čase žere najviac. Nikto z vás tam nedá bez EP ani zasraný eternal ! Uvedomte si, že pomáhate sebe, pretože ak budete niečo potrebovať, nájdete to tam. Písať vám čo je v PVE guilde potrebné považujem za zbytočné, ale bude lepšie ak vám to sem vypíšem.

Eternaly (Life, Fire, Shadow..) - záplaty na legy, diery do páskov a mnoho iného

Fľašky, Lichbloomy, Icethorny - no comment

Arctic Fur - záplaty na legy, epic itemy

Gemy - tých bolo zatiaľ vždy dosť

Začneme to sledovať, kto tam niečo dáva a kto nie. Očakávajte podľa toho správanie voči vám, loot pre vás a možno aj miestenky v raide Smile


Uvedomte si jedno. Ste elita, ste členmi najlepšej guildy u aliancie a na serveri. Máte právo byť hrdí, ale nie na seba, ale na guildu ako celok. Pretože vy tú guildu tvoríte..

s pozdravom váš ex-gum Koncok

P.S. máte týždeň na to, aby ste si to prečítali a zamysleli sa nad tým. Potom to budeme brať tak, že to máte prečítané a keďže ste v guilde, tak s tým aj súhlasíte. Právo na pridanie dodatkov vyhradené.