• anub
  • banner if
  • arthas
Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Koniec
(1 viewing) (1) Guest
  • Page:
  • 1
  • 2

TOPIC: Koniec

Koniec 12 years, 6 months ago #400

  • Maven
ahojte idem vám oznámiť že s WoW som asi skončil pretože som na acc dostal perma ban.

S pozdravom
Maven

Re: Koniec 12 years, 6 months ago #401

  • Tomilol
Můžeš to prosím napsat trochu konkrétněji. Co, kde proč.. ? Mám takový špatný pocit z toho..

Re: Koniec 12 years, 6 months ago #402

  • Surival
MAven kto ta dal na forko?

Re: Koniec 12 years, 6 months ago #403

  • Maven
Koncok konkrétne do guild chatu som napísal skurvený Ape a Surival nejaký skurvysyn z guildy ma bonzol a screenol to Apemu tak ja len aby ste vedeli akích ľudí máme v guilde....a mám také tušenie že viem kto ma mohol bonznúť

Re: Koniec 12 years, 6 months ago #404

  • Maven
*nie Koncok ale Tomi som mal na mysli xP

Re: Koniec 12 years, 6 months ago #405

  • Maven
a ešte jedna vec....ten skurvysyn ktorý ma udal.....jemu som nesmierne zaviazaný má to u mňa :*....Apendix mi dal ban ešte aj na fórko takže som nesmierne nadšený :*

Re: Koniec 12 years, 6 months ago #406

  • Koncok
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Posts: 266
  • Karma: 8
kedy to bolo a kto to podla teba bol?

Re: Koniec 12 years, 5 months ago #477

  • Maven
tak ešte raz ľudia......tentokrát už absolútne končím s wowkom pretože tam kde je GM skurvysyn tam ja hrať nemienim....odjebal som už asi milión eur na NCčka za unban som zaplatil 200 NC a keď som ho požiadal o unban na fórko tak mi dá ten kokot ďaľšie perma a ako dôvod udá demence a to by som fakt chcel vedieť čo je dementné na vete prosím ťa dal by si mi unban na fórko......je mi to ľúto ale takému skurvysynovi ja už nemienim zaplatiť ani cent.....zbohom bolo mi u Vás fajn

S pozdravom Váš Maven

Re: Koniec 12 years, 5 months ago #478

  • Maven
P.S. : Ak mu niekto vysvetlíte,že nie je normálny a keď sa náhodou niekedy uvedomí pls dajte vedieť Ironovi nech mi to potom napíše na FB thx

Re: Koniec 12 years, 5 months ago #479

  • Maven
Koncok sry že ti odpisujem až teraz ale mám taký pocit že to bol Angeline,pretože on postol vtedy do guild chatu annouce od Apendixa o tom že mám perma
  • Page:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.90 seconds